Podrobný popis
Pojďte s námi na epické dobrodružství v deštném pralese! Tento multifunkční chodník pro tlačení je skvělý pro děti, které se učí chodit. Má 4 gumová kola, která jsou tichá a stavěné šroubové šroub umožňují blokování kol. Chůze s 6 různými aktivitami včetně pultu, krabic s tvary, posuvné opice, bludiště, korálků a xylofonů je skvělá hračka pro první učení pro každé dítě. Hra s chodcem pomůže dítěti naučit se chodit, naučit ho rozpoznat tvary a barvy, rozvíjí své celkové motorické dovednosti a stimuluje jeho sluch. Abychom vytvořili sbírku Tropik, prošli jsme nápady pro inspiraci v tropech a našli jsme barevnou a exotickou flóru a faunu, která má pro naše návrháře neuvěřitelnou atmosféru. Abychom nejlépe ilustrovali tuto divokou povahu, kombinovali jsme veselá zvířata v zářivých barvách a rostlinných prvcích v uklidňujících odstínech. Vhodné pro děti od 1 roku. Materiál: Wood Rozměry: 38,5 x 37,7 x 53,8 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Chodítka |
|---|---|
| EAN: | 3700217382698 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 4.4 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 38,5 x 37,7 x 53,8 cm |
| Téma: | Džungľa |
| hmotnosť: | 4.4 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Tropik |
| Rozmery: | 38,5 x 37,7 x 53,8 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Téma: | Džungľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
