Podrobný popis
„Fii - fii - fii… !!“ Velký žebřík je vyhozen, hasiči vyskočí z auta a musí rychle uhasit! Rozvíjejte fantazii vašeho dítěte s těmito 4 hasiči a jejich krásné dřevěné auto. Auto je vybaveno odnímatelným žebříkem a malým zvonkem, aby věděl, že přichází. Vozík má gumová kola, která jsou naprosto tichá. Bolid je sbírka vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší 2 roky nebo více a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby všechny bolidní hračky byly opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na gumových kolech si vaše dítě bude moci užít mnoho hodin hry v písku, zahradě nebo dětském pokoji. S dřevěným hasičským vozíkem si vaše děti užijí spoustu zábavy. Chce vaše malá zlobivá být hasičem? Chce zachránit zaseknutého psa nebo kočku na strom? V takovém případě je pro něj hasičský vůz ideální. Hra rozvíjí představivost dítěte, kreativitu a jemné motorické dovednosti. Dřevěný hasičský vůz je pěkně zpracován, vyroben z vysoce kvalitního dřeva a zbarvený ekologickými barvami. Dřevěné hasičské auto je vhodné pro malé budoucí hasiče, ideální pro okupační hru, hra rozvíjí motorické dovednosti, představivost dětí a kreativitu. vhodné pro děti od 2 let. Materiál: Wood Rozměry: 22,5 x 11 x 15 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217346324 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.96 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 22,5 x 11 x 15 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 0.96 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Bolid |
| Rozmery: | 22,5 x 11 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
