Janod Dřevěné puzzle s předlohou pro nejmenší Trio zvířátka
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěné puzzle s předlohou pro nejmenší Trio zvířátka
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Najděte Henrietta, Nut a White Bunny ve stejné krabici! Sada tří hádanek, která obsahuje kočku, zajíc krmící mrkev a roztomilou slepici Henrietty. Každá hádanka obsahuje 9 kusů a výklenku pro snadné odstranění kusů. Pod každou hádankou je tištěná šablona ideální pro pomoc nejmenším. Jednoduché skládání pro nejmenší díky tištěným šablonám. Tato hravá sada puzzle pomůže vašemu dítěti rozvíjet své jemné motorické dovednosti, koncentraci a nezávislost. Dětská hračka vyrobená z dřeva FSCTM pro děti od 18 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217371135 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 27 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 20 x 0,8 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20 x 0,8 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 27 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
