Podrobný popis
Vícebarevná dřevěná rumbagule jsou originálním dárkem pro děti všech věkových skupin! Rumbagule poskytne dětem spoustu legrace a zároveň se jedná o bezpečnou hračku pro velmi málo, protože díky původnímu tvaru jsou také vhodné pro kliky malých dětí. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. Vhodné pro děti od 6 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376109 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.07 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 12 |
| Rozmery: | 15,5 x 5 cm |
| hmotnosť: | 0.07 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 15,5 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 12 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
