Podrobný popis
Probuďte smysly vašich dětí a dejte jim radost z hudební improvizace! Původní a vysoce kvalitní dětská ukulele s barevnými tečkami má 4 nylonové struny. Standers podporuje rozvoj hudebního pocitu a smysl pro rytmus vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy . Vhodný pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217375973 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.44 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 53,5 x 17,5 x 6 cm |
| hmotnosť: | 0.44 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 53,5 x 17,5 x 6 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
