Podrobný popis
Tato pěkná dárková krabička obsahuje 4 vkládající hádanky různých svátků na zahradních zvířatech: 2dílný slimák, 3dílná želva, 4dílný zajíc a 5dílný motýl. Vaše dítě bude tyto hádanky složit vlastním tempem, což zvyšuje obtížnost. Produkt se skládá ze 4 dřevěných hádanek uspořádaných na 4 vložkách pro jednoduché složení. Ideální pro rozvoj obratnosti a koordinace rukou očí. Tento produkt také pomáhá dětem naučit se první čísla. Hádanky vyrobené z dřeva FSCTM. Pro děti od 18 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217371166 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.55 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 18,5 x 5,5 x 18 cm |
| Téma: | Zvieratká |
| hmotnosť: | 0.55 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 18,5 x 5,5 x 18 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Zvieratká |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
