Podrobný popis
Jak vypadá lev, slon nebo žirafa? Krásně ilustrovaná dřevěná vkládající hádanka s motivem zvířat z Savannah je skvělým dárkem pro vaše nejmenší. Jednotlivé kusy lze také použít jako samostatné znaky/zvířata. Na pozadí jednotlivých kusů jsou barvy zvířat. hádanky rozvíjejí jemné motorické dovednosti vašich dětí a zároveň jsou skvělou pomocí při učení tvarů, barev a rozpoznávání různých předmětů. Vhodné pro děti od 1 roku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217370220 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 30 x 2,1 x 21 cm |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 30 x 2,1 x 21 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
