Podrobný popis
Pohybujeme se !! 3-podlažní dům, krásně zdobený, s odpovídajícím moderním nábytkem. Má veškeré pohodlí, které potřebujete, díky 11 prvkům, které lze uspořádat, jak bude mít vaše dítě: 1 velký stůl, 1 kulatý stůl, 2 židle, 1 pohovka, 1 malý stůl, 1 postel, 1 šatník, 1 umyvadlo se zrcadlem, Základní toaleta a nezapomeňte na zelenou rostlinu! Dům má magnetické dveře, které se otevírají široké pro hraní a poté se zavírají, aby uložily vše uvnitř pro snadnou přepravu. Hry a sdílení lekcí, které umožňují vašemu dítěti rozvíjet představivost a schopnost stýkat se. Hračka vyrobená z dřeva FSCTM pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217366179 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 8.8 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 53 x 28 x 77 cm |
| hmotnosť: | 8.8 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Twist |
| Rozmery: | 53 x 28 x 77 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
