Janod Dřevěný fotbalový stůl Champions se síťkovou brankou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný fotbalový stůl Champions se síťkovou brankou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Góóóóóóóór !!! Kdo by se nelíbil, když se mu podaří vstřelit gól v cíli soupeře? Mini Table Football je originální společník cestování a doma pro milovníky fotbalu všech věkových skupin! Pinball fotbal je zjednodušená verze stolního fotbalu, kde musíte vyvinout vysoké úsilí, abyste zabránili míči v procházení dvěma velkými rameny a brankářem. Celý stůl je vyroben z vysoce kvalitního dřeva a je dodáván se dvěma koulemi.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217320706 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.68 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Počet hráčov: | 2 |
| Rozmery: | 32,5 x 31 x 10cm |
| hmotnosť: | 0.68 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Rozmery: | 32,5 x 31 x 10cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Počet hráčov: | 2 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
