Janod Dřevěný houpací koník Caramel s odnímatelnou ohrádkou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný houpací koník Caramel s odnímatelnou ohrádkou
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
blot dřevěný houpací kůň karamel jandod pro nejmladší děti. Karamelový dřevěný houpací kůň je vyroben z masivního dřeva. Dítě může držet držadla na hlavě dřevěného koně. 6 Je to perfektní způsob, jak se učit & nbsp; udržovat rovnováhu. Hodiny a hodiny a zábava na rodeo! Výška sedadla je & nbsp; 30 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Odrážadlá |
|---|---|
| EAN: | 3700217359843 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 4.7 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 77,5 x 29 x 56,5 cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 4.7 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 77,5 x 29 x 56,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
