Janod Dřevěný hrací stolek s aktivitami na jemnou motoriku Baby Forest
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný hrací stolek s aktivitami na jemnou motoriku Baby Forest
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dřevěný barevný hrací stůl s aktivitami Baby Forest Janod obsahuje různé činnosti s lesními zvířaty, která jsou vyrobena z kostek. Kostky se z lesa promění ve veselá zvířata - hladí. Dřevěný hrací stůl & nbsp; obsahuje také ozubená kola, se kterými můžete točit, smyčka & nbsp; labyrint s koulemi - jemné motorické dovednosti a kostky různých tvarů, které je třeba vložit do pravých otvorů - poznávání tvarů - poznávání tvarů - poznávání tvarů - poznávání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznání tvarů - poznažení tvarů a různé velikosti. Dřevěný hrací stůl poskytuje dětem širokou škálu zajímavých her, které je nejen baví, ale také se něco naučí. Labyrintová hra, skládací zvířata, rotace rychlostních stupňů nebo dětská vložka - to vše pomáhá nejmenším dětem s rozvojem logického myšlení. Janod je nejlepším výrobcem dřevěných hraček pro nejmladší a podařilo se mu vyrobit skutečně multifunkční přehrávací stůl, který může plně rozvíjet potenciál dětí. Hračka je vhodný: od 12 do 36 měsíců Rozměry: 40 x 40 x 56 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217380182 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 3.9 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 40 x 40 x 59 cm |
| hmotnosť: | 3.9 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 40 x 40 x 59 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
