Podrobný popis
Seznamte se se svým dítětem s hudbou s tímto krásným dřevěným klidem. Tato hudební hračka vyrábí měkké a klidné zvuky vhodné pro ty malé. Skládá se z 8 kovových klíčů, z nichž každý stáhne jiný tón. Ideální pro rozvoj hudebního slyšení vašeho dítěte! Dřevěná hračka. Hudební hračka pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376420 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 9,5 x 3,2 x 12 cm |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 9,5 x 3,2 x 12 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
