Janod Dřevěný hudební nástroj pro děti Padajíci déšť Confetti Rainstick
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný hudební nástroj pro děti Padajíci déšť Confetti Rainstick
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Petrolored Wooden Musical Instrument - The Sound of Rain je originální dárek pro děti všech věkových skupin! "Dešťový zvuk" dá vašim malým hudebníkům a nejmenším dětem spoustu zábavy. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocitu rytmu vašich dětí a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodiny určitě nabídnou hodiny plné zábavy. Vhodné pro děti od 18 měsíců věku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376024 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.17 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 4,5 x 22,5 cm |
| hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 4,5 x 22,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
