Janod Dřevěný hudební stolek Confetti xylofon-buben-činely
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný hudební stolek Confetti xylofon-buben-činely
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dřevěný hudební stůl Confetti Janod krásná barevná hudba pro malé hudebníky. Hudební sada obsahuje xylofon, buben, činel. Nástroje podporují rozvoj hudebního pocitu a pocit rytmu vašich dětí. Rozměry: 40x25x15cm Vhodné pro děti od 1 rokuDodatočné parametre
| Kategória: | Detské hudobné hračky a nástroje |
|---|---|
| EAN: | 3700217376345 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.83 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez |
| ? Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 40 x 25 x 15 cm |
| hmotnosť: | 0.83 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Confetti |
| Rozmery: | 40 x 25 x 15 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
