Podrobný popis
Bolid je sbírka vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší 2 roky nebo více a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby všechny bolidní hračky byly opravdu pevné! S těmito vozidly pevně usazenými na gumových kolech si vaše dítě bude moci užít mnoho hodin hry v písku, zahradě nebo dětském pokoji. S dřevěným jeřábem si vaše děti budou mít spoustu zábavy. Chce vaše malá zlobivá být jeřábem na konstrukci nebo přístavu? Chce načíst kontejnery na obrovské nákladní lodě? V tomto případě je jeřáb ideální hračkou. Hra rozvíjí představivost dítěte, kreativitu a jemné motorické dovednosti. Dřevěný jeřáb je pěkně zpracován, vyroben z vysoce kvalitního dřeva a zbarven ekologickými barvami. Dřevěný jeřáb je vhodný pro malé budoucí stavitele, ideální pro okupační hru, hra rozvíjí motorické dovednosti, představivost dětí a kreativitu. vhodné pro děti od 3 let. Materiál: Wood_X000D_ Rozměry: 71 x 25 x 74 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217364687 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 3.1 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 71 x 26 x 74 cm |
| hmotnosť: | 3.1 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Séria: | Bolid |
| Rozmery: | 71 x 26 x 74 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 11 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
