Janod Dřevěný kočárek pro panenku s peřinkou a polštářkem Zen
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný kočárek pro panenku s peřinkou a polštářkem Zen
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Zůstaňte na správné cestě pro dlouhé procházky a tlačení dítěte v kočárku ... Tento dřevěný kočárek je autentická replika kočárku dětského kočárku a je ideální pro doprovod vašemu dítěti na prvním objevování světa. Děti budou moci napodobovat dospělé a vzít si své panenky a plyšové hračky na procházku. Pro optimální bezpečnost je tento kočárek vybaven odnímatelným převráceným systémem, který můžete odstranit, když se vaše dítě cítí pohodlněji při chůzi. Dodává se s pěknou přikrývkou a polštářem, takže plyšové hračky a panenky budou bezpečné a budou se cítit útulně. Tichá gumová kola, která nenechávají skvrny na podlaze. Hadřík. Kompatibilní s panenkami až 42 cm (panenka se prodává samostatně). Role hračka vyrobená z dřeva FSCTM pro děti ve věku 18 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217359003 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 4.6 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 43 x 31,6 x 46,5 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 4.6 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Zen |
| Rozmery: | 43 x 31,6 x 46,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
