Podrobný popis
Candy Chic Chic Wooden kočárek je ideální takzvaná hračka pro hraní pro děti od 1 do 4 let, když se snaží napodobovat různé aktivity, aktivity a profese dospělých. Dřevěný kočárek je nadčasová hračka, která nesmí chybět v žádném dívčím pokoji a zdědí od generace k generaci. Díky pogumovaným kolům může být použita uvnitř bez poškození podlahy, ale vaše malá princezna může také jít na procházku. Kočárek má textilní baldachýn a zahrnuje měkkou textilní přikrývku, aby se panenky cítily nejvíce pohodlně. Dřevěný kočárek je vhodný pro panenku s výškou až 42 cm (není součástí). Dívky mohou nosit své oblíbené panenky v kočárku, ale také další hračky, pro které je v kočárku dostatek místa. Nejmenší děti, které právě začaly chodit, mohou kočárek použít jako chodce pro své první průzkumné procházky, což jim dává důvěru a podporu nejistým krokům. Díky dřevěným podpěrům na zadních kolech není dítě vystaveno riziku převrácení kočárku směrem k sobě. Samozřejmě je nutné provést tuto činnost pod dohledem rodičů pro zahájení „chodců“. Pro děti 1,5 až 4 roky Velikost produktu: 41,7 x 31,6 x 43,5 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217358860 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 4.6 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 2 |
| Rozmery: | 41,7 x 31,6 x 43,5 cm |
| Téma: | Bábiky |
| hmotnosť: | 4.6 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Candy Chic |
| Rozmery: | 41,7 x 31,6 x 43,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 2 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Bábiky |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
