Janod Dřevěný lékařský kufřík pro děti Doktor s 10 doplňky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Dřevěný lékařský kufřík pro děti Doktor s 10 doplňky
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Máte doma malého lékaře, ale chybí mu správné vybavení? Máme pro vás řešení! Naše původní lékařské pouzdro obsahuje vše, co by měl mít správný lékař! Kromě toho jsou všechny komponenty zabaleny do uzavřetelného látkového sáčku. Lékařské případ obsahuje 10 lékařských nástrojů. Vhodný pro děti od 3 do 8 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217365134 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.23 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 24 x 9,5 x 16,5 cm |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| hmotnosť: | 0.23 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 24 x 9,5 x 16,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Ľudské telo a lekár |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
