Podrobný popis
Jděte na krajinu a pole plná krásných květin s tímto multifunkčním stolem, který obsahuje všechna vaše oblíbená hospodářská zvířata! Pojďme tedy pokračovat a pomůžeme vašemu dítěti objevit 7 aktivit a nbsp; na tomto úžasném motorovém stole; , který je určen k posílení koordinační ruky, může dítě otáčet ozubenámi kolami, vložit 3 vkládání kostek & nbsp; a prozkoumat tvary, & nbsp; Tato tabulka v raném věku povede děti od 12 měsíců od jednoho objevu do druhého v prostředí, které zbožňuje! Barvy jsou & nbsp; na vodě.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353278 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 2.75 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 36 x 36 x 53,5 cm |
| hmotnosť: | 2.75 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 36 x 36 x 53,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
