Podrobný popis
Dřevěný stůl se židlemi pro děti Janody Krásný motiv polárních zvířat je vhodný pro každý dětský pokoj. Vhodný pro děti: Od 3 do 6 let Dimenze produktu: o 60 x 47 cm (stůl ), 29 x 27 x 49 cm (židle) Materiál: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217396503 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 9.5 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 29 x 27 x 49cm stolička a 60 x 47cm stôl |
| hmotnosť: | 9.5 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 29 x 27 x 49cm stolička a 60 x 47cm stôl |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 3 |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
