Podrobný popis
Přemýšlejte o svém vlastním příběhu s dřevěnou magnetickým vlakovým farmou Janad. Původní hračka pro rozvoj dětské představivosti a představivosti. Krásný dřevěný vlak je skvělý dárek pro všechny malé děti. Tři vozy mohou být zahrnuty do jejich lokomotiv podle jejich vlastní představivosti. Pozornost dětí je zaručena přilákat vůz, ve kterém je farmářská kráva přijímána. Série příběhů lze volně doplnit a kombinovat, aby si děti mohly postavit své vlastní malé město. Materiál: WoodDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217385781 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.28 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 33,5 x 3 x 8 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.28 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 33,5 x 3 x 8 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 5 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
