Podrobný popis
Přemýšlejte o svém vlastním příběhu s hasiči dřevěného magnetického vlaku Janoda. Původní hračka pro rozvoj představivosti a představivosti dětí. Krásný dřevěný vlak je skvělý dárek pro všechny malé děti. Tři vozy mohou být zahrnuty do jejich lokomotiv podle jejich vlastní představivosti. Pozornost dětí je jistě přitahována 2 vozy, jeden hasiči jsou neseni a na druhém je žebřík. x 8 cm Materiál: dřevoDodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne a robotické Hračky |
|---|---|
| EAN: | 3700217385903 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov |
| ? Váha: | 0.27 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 34,3 x 3 x 8,3 cm |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| hmotnosť: | 0.27 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov |
| Rozmery: | 34,3 x 3 x 8,3 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 6 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Požiarnici/Hasiči |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
