Podrobný popis
Dřevěná vzdělávací magnetická hračka pro děti & nbsp; jí a pocity Janad & nbsp; je vzdělávací hra pro děti. Úkolem dětí v této hře je rozpoznat samotné emoce z karet připojených & nbsp; oni t -shirt & nbsp; změní univerzální podložku. 5 let Dimenze produktu: 32 x 4 x 32 cm Materiál: dřevo a kartonDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217380380 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.42 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 47 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 32 x 4 x 32 cm |
| hmotnosť: | 1.42 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 32 x 4 x 32 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 47 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
