Podrobný popis
Vodní hračka basketbalový koš s míči 3 ks série JANOD BATH HODY. Basketbalový koš může být snadno připevněn ke zdi lázně, kde pevně drží. Smyslové koule a nbsp; Díky díře se voda také stříká.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347086 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 13,7 x 14,5 x 19cm |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13,7 x 14,5 x 19cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
