Podrobný popis
12 malých krevet uniklo do vany, musíte je rychle chytit! S malými kleštěmi může vaše dítě chytit jakékoli krevety, které se vznášejí na povrchu vody, a umístit je do pěkného košíku, který na dlaždici použije sací šálky. Tato hra umožní vašemu dítěti vyvinout dovednosti a zároveň se bavit ve vaně. Hračka ve vaně pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347307 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 13,7 x 8 x 16 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13,7 x 8 x 16 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
