Podrobný popis
Ponořte dvacet tisíc mil pod mořem do světa mořských zvířat! Tyto pěkně ilustrované hádanky jsou složeny z 28 plovoucích kusů a obsahují skladovací síť. Děti se budou bavit ve vaně, když objevují dno oceánu a jeho obyvatele. Po namočení jsou kousky přilepeny k dlaždicím. Vložte tyto krásné hádanky do vody znovu a znovu! Hračka vany ideální pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347277 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 47,3 x 0,9 x 24 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 47,3 x 0,9 x 24 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
