Podrobný popis
Sproushing Toy in Water & nbsp; Marine & nbsp; zvířata 4 PCS & nbsp; Janod Series Bath Toys. Denní povinné večerní koupání plné zábavy a potěšení nejen pro dítě, ale také pro rodiče. Ve vaně mohou děti hrát různé fiktivní víly -příběhy, zatímco čas na koupání bude jistě rychle projít. Malé postavy nasáknou vodou a dětmi, aby je mohli také zasáhnout vodovodním kohoutem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347031 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 4,5 x 4,5 x 5,8cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 4,5 x 4,5 x 5,8cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
