Podrobný popis
Spříňující hračka ve vodě & nbsp; polární & nbsp; zvířata 4 ks & nbsp; janad série Bath Toys. Soft Plastic & nbsp; postavy pro nejmladší, hračky & nbsp; denní povinné večerní koupání plné zábavy a potěšení nejen pro dítě, ale také pro rodiče. Ve vaně mohou děti hrát různé fiktivní víly -příběhy, zatímco čas na koupání bude jistě rychle projít. Malé postavy nasáknou vodou a dětmi, aby mohly být zasaženy například do kohoutek. Materál: měkký plast vhodný pro voduDodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347048 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.15 kg |
| ? Materiál: | guma |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 5 x 5,3 x 6,2 cm |
| hmotnosť: | 0.15 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 5 x 5,3 x 6,2 cm |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | guma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
