Podrobný popis
6 Puzzle kousky se vznášejí na vodě a přinášejí spoustu zábavy koupání. Mohou být umístěny a složeny na dlaždice. 47 x 0,9 x 24 cm Materiál: měkký plast vhodný pro voduDodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347192 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet dielikov: | 28 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 47 x 0,9 x 24 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 47 x 0,9 x 24 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 28 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
