Podrobný popis
Vodní hračka dřevěná rybářská tyče pro děti s loděmi a rybími hračkami série Janod série Kdo může chytit více ryb nebo lodi & nbsp; na dřevěný kočár? Popadni mě! Je to skvělá a zábavná hra, která bude diverzifikovat koupání, ať už ve vaně nebo v bazénu. Děti mohou hrát ve vaně nebo mimo ni, bazén. Zahrnuty jsou dvě ryby, dva lidé a jeden dřevěný pól s kovovým háčkem. Hra je skvělá pro rozvoj jemných motorických dovedností, koordinační oka - ruka, pohotovost a celkovou koordinaci těla. Vhodné pro děti: Od 2 let Velikost produktu: 10,5 x 5 x 5 cm Materál: dřevo, plast a kovDodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347154 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | drevo,kov/nerez,plast,textil |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 10,5 x 5 x 5 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 10,5 x 5 x 5 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | drevo,kov/nerez,plast,textil |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
