Podrobný popis
Pomozte svému dítěti na cestě k nezávislosti s těmito krásnými houbami! Balíček obsahuje: 3 mořská zvířata: humr, rybí klaun a chobotnice. Jednoduše je namočte a přidejte trochu mýdla do pěny. Tyto koupelové houby, vhodné pro ruce nejmenších, vám pomohou naučit se umýt vaše dítě zábavou. Hračka pro koupel pro děti od 10 měsíců.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347314 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.13 kg |
| ? Materiál: | textil |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 13,7 x 8 x 16 cm |
| Téma: | More |
| hmotnosť: | 0.13 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 13,7 x 8 x 16 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | textil |
| Téma: | More |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
