Podrobný popis
Polévka byla chutná a uklidňující jídlo pro mladé i staré! S tímto polévkovým sadem může vaše dítě vytvořit si vlastní recepty a učit se vařit zeleninu. Tato sada se skládá ze 43 příslušenství: kovová pánev a naběračka, mixér pro míchání zeleniny, 6 kusů mrkve, 2 cibule, 3 kusů brambor a dřevěného pórku, 3 větviček tkaniny a 24 malých kousků barevných těstovin uložených v lepenkové krabici. Ideální pro přípravu velkého počtu polévek na chuť všech! Díky realistickému příslušenství tato sada umožní vašemu dítěti vymyslet lahodná jídla a dělat to, jak to dospělí dělají: vytvářet okamžiky společně při jídle. Hračka vyrobená z dřeva FSCTM a kartonu. Imitační hračky pro děti od 3 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry na povolania |
|---|---|
| EAN: | 3700217366346 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.47 kg |
| ? Materiál: | drevo,textil,kov/nerez |
| ? Počet dielikov: | 43 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 14,4 x 10,3 x 13,4 cm |
| hmotnosť: | 0.47 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14,4 x 10,3 x 13,4 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 43 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,textil,kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
