Podrobný popis
Cílem této tvůrčí sady je malovat tečkované techniky na kameni nebo kresbě. Obsah: 1 kámen, 4 PCS 3D malbové pera, 4 černé kresby (2 kruhové a dva čtvereční). Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 21 x 3 x 25,5 cm Doporučený věk: 8+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377366 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.33 kg |
| ? Materiál: | papier,kameň,plast |
| ? Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 21 x 3 x 25,5 cm |
| hmotnosť: | 0.33 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21 x 3 x 25,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 9 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,kameň,plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
