Janod I love creativity XXL sada s aktivitami barevný svět od 8 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod I love creativity XXL sada s aktivitami barevný svět od 8 let
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Tato kreativní sada 3D malby a korálků odhalí dětem svět mnoha veselých aktivit plných barev. Obsah: tužka, křída, 2 adhezivní papíry, 80 plastových kolíků, sůl, pletená dekorační deska, 8 bavlněných nití (muliny), 4 3D značky, 1 kámen a jeden plastový nádoba s korkem. Kreativní soubor Janoda vyvíjí a propaguje tvorbu, dovednost a představivost dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. Rozměry balíčku: 21 x 3 x 25,5 cm Doporučený věk: 8+Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217377540 |
| ? Vek dieťatka: | od 8 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.62 kg |
| ? Materiál: | papier |
| ? Počet dielikov: | 104 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 21 x 3 x 25,5 cm |
| hmotnosť: | 0.62 kg |
| Vek: | od 8 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 21 x 3 x 25,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 104 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
