Podrobný popis
Dřevěná vložka pro nejmladší děti, s nimiž se učí různé tvary a barvy. Každý & nbsp; Skutečné děti! Tato barevná smyslová vkládání hádanky pro kojence od 1 roku pomůže dětem identifikovat různé barvy a tvary. Každý & nbsp; Všechny jejich smysly budou stimulovány a trávit čas na každém kusu, aby si s ním hrály a objevovaly jeho funkčnost vlastním tempem a samostatně. Užijte si objev reakcí vašeho dítěte ve všech kusech! Protože děti mladší 3 roky často vkládají hračky do úst, rozhodli jsme se pro barvy, které jsou založeny na vodě. Vhodné pro děti od 1 roku věku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vkladačky a zatĺkačky |
|---|---|
| EAN: | 3700217353322 |
| ? Vek dieťatka: | od 1 roka |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.4 kg |
| ? Materiál: | drevo |
| ? Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 20,3 x 7 x 13,5 cm |
| Téma: | Tvary a farby |
| hmotnosť: | 0.4 kg |
| Vek: | od 1 roka |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 20,3 x 7 x 13,5 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 7 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo |
| Téma: | Tvary a farby |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
