Janod Jednorožec Barevný písek s třpytkami Atelier Sada Midi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Jednorožec Barevný písek s třpytkami Atelier Sada Midi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní set & nbsp; Unicorn Color Sand S & nbsp; třpytky & nbsp; jandod atelier midi.; Trubky písku a jedné špachtle. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a smysl pro detaily.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378837 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.21 kg |
| ? Materiál: | papier,kartón |
| Master kartón: | 4 |
| Rozmery: | 11,8 x 20,7cm |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| hmotnosť: | 0.21 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 11,8 x 20,7cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | papier,kartón |
| Téma: | Jednorožce a Kone |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
