Podrobný popis
Karetní hra Family Family Farm Janod v cestě kvartetu je určena pro děti ve věku 3-7 let, pro 2-4 hráče. Cílem hry je vytvořit co nejvíce zvířecích rodin. & NBSP; Karetní hra může být použita v dřívějším věku k učení barev a zvířat (třídění do sad podle barev nebo zvířete) nebo první počítání až 4 a ke zlepšení koncentrace. & nbsp; hra se vyvíjí: & nbsp; & nbsp; pozornost & nbsp; strategické myšlení & nbsp; & nbsp; paměť & nbsp; color učeníDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327569 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.14 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 4 |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Rozmery: | 11,3 x 9,1 x 17 cm |
| Téma: | Farma |
| hmotnosť: | 0.14 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 11,3 x 9,1 x 17 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 4 |
| Materiál: | kartón |
| Počet hráčov: | 2-4 |
| Téma: | Farma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
