Podrobný popis
Dětský kovový kovový kovový kovový kovok se v kombinaci pastelových barev s motivem ježek, pro malé pomocníky nejen v zahradě. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: 28 x 10,5 x 20 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Hracie zostavy |
|---|---|
| EAN: | 3700217331917 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.2 kg |
| ? Materiál: | kov/nerez |
| Master kartón: | 6 |
| Rozmery: | 28 x 10,5 x 20 cm |
| hmotnosť: | 0.2 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 28 x 10,5 x 20 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 6 |
| Materiál: | kov/nerez |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
