Janod Kreativní sada XXL s mnohými aktivitami Atelier Sada Maxi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Kreativní sada XXL s mnohými aktivitami Atelier Sada Maxi 7+
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Kreativní sada kreativní sady XXL s mnoha aktivitami Janod Atelier Maxi Užijte si spoustu zábavy s kreativním XXL Janod nastaveným v kufru s pěti aktivitami! Pět uměleckých a řemeslných aktivit, které jsou dokonale vhodné pro rozvoj koncentračních a manuálních dovedností: - Kompletní sada pro vytvoření krásného snu v dětské místnosti: 10 ks barevných peří, 1 růžový šňůra, chytač snů. - Krásný- Krásný a originální věnec origami ozdobte váš pokoj: 25 ks listů origami papír, růžový šňůra. - Tři karty s krásnými obrázky, které mají být dokončeny třpytivými flitry a třpytky. Udělejte šrot pomocí dřevěné tyčinky a odhalte 3 krásné masky. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho prostoru, jsou vhodné pro silnice a doma, ve zdraví a nemoci a pobaví děti po dlouhou dobu. Vytváření různých technik podporuje koncentraci a koncentraci, přirozené vyšetření a umělecké schopnosti. V této tvůrčí hře si děti vyvíjejí jemné motorické dovednosti, trpělivost a smysl pro detaily.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiernictvo |
|---|---|
| EAN: | 3700217378882 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.72 kg |
| ? Materiál: | kartón,papier |
| ? Počet dielikov: | 54 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 18 x 71cm |
| hmotnosť: | 0.72 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Rozmery: | 18 x 71cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 54 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón,papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
