Podrobný popis
Staňte se umělcem ve vaší koupelně. Balíček obsahuje 6 ks omyvatelných pastelek vhodných pro koupelo a dlaždice a otřesení houby ve tvaru hvězdy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodné radovánky |
|---|---|
| EAN: | 3700217347253 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.12 kg |
| ? Materiál: | plast |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 14,5 x 3 x 25 cm |
| hmotnosť: | 0.12 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 14,5 x 3 x 25 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
