Janod Kreslící papír Rolka k dřevěné tabuli J09630 J09631 J09611
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Kreslící papír Rolka k dřevěné tabuli J09630 J09631 J09611
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
náhradní role papíru pro kreslení vhodné pro desku graffiti je praktickým doplňkem magnetických desek Janod. Pokud máte doma velkého umělce, který máte doma, který máte na desce pomocí barviv nebo značek, je zapotřebí role papíru pro radu. Neváhejte koupit několik náhradních papírových rolí spolu s magnetickou deskou pro děti, aby vaše dítě zůstalo doma. Papírový rol je vhodný pro desku Graffiti Janod, Graffiti Splash, XL Graffiti. Velikost: 45,5 x 4 x 4 cm, délka: 10 mDodatočné parametre
| Kategória: | Kreslenie a maľovanie |
|---|---|
| EAN: | 3700217300128 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.33 kg |
| ? Materiál: | papier |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 45,5 x 4 x 4 cm |
| hmotnosť: | 0.33 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 45,5 x 4 x 4 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | papier |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
