Podrobný popis
Puzzle a 24dílná magická hádanka v lese. Zapněte malou magickou lampu a prozkoumejte svět nočních zvířat! Lampa oživí hádanku a umožní dětem objevovat obrázky skryté v hádance. 2 v 1 puzzle, což je zábava a rozvíjí zvědavost. Vhodné pro děti od: 3 roky Materiál: karton Velikost produktu: 65 x 0,2 x 50 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Kocky a puzzle |
|---|---|
| EAN: | 3700217326531 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.5 kg |
| ? Materiál: | kartón |
| ? Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| Téma: | Les |
| Baterky v balení: | Áno |
| Typ baterky: | 3x LR41 |
| hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 65 x 50 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 24 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón |
| Téma: | Les |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
