Janod Magnetická hračka Mapa Dinosauři světa Dino 50 ks magnetek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Magnetická hračka Mapa Dinosauři světa Dino 50 ks magnetek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Všechno připravené na hodiny hraní s magnetickým dinosaurem! Vaše dítě si bude užívat umístění různých magnetů, je zde slavný T-Rex, ale také triceratops, stegosaurus, pteranodon nebo pterodactyl ... na vložkách jsou stíny, které usnadňují umístění 50 magnetů na správné místo. Zahrnuje také plakát, který vám pomůže najít správné místo a naučit se název každého dinosaura. Vaše dítě si bude moci užívat při rozvoji svých znalostí. Dřevěná magnetická hračka FSCTM. Pro děti od 7 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217358365 |
| ? Vek dieťatka: | od 7 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 1.8 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 50 |
| Master kartón: | 1 |
| Rozmery: | 65 x 40 x 1 cm |
| Téma: | Dinosaury |
| hmotnosť: | 1.8 kg |
| Vek: | od 7 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Dino |
| Rozmery: | 65 x 40 x 1 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 50 |
| Master kartón: | 1 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Dinosaury |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
