Podrobný popis
Magnetická hračka & nbsp; moje zahrada, rosteme a rostlina a nbsp; janad 70 kusů magnetů. Mohou se naučit hračce, pěstují svou zeleninu a ovoce v zahradě. Mohou zalévat zahradu tak, aby zelenina rostla dobře a dokonce i kopání, strašák musí být svědomitě umístěn, aby vyděsil všechny škůdce. V balíčku také najdete zvířecí magnety, se kterými mohou děti hrát také a zjistit, jaké zvíře se zvíře líbí ze zahrady k jídlu. >: 42 x 0,7 x 29,7 cm Materiál: dřevo a lepenkaDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217354633 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.83 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 70 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 42 x 0,7 x 29,7 cm |
| hmotnosť: | 0.83 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 42 x 0,7 x 29,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 70 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
