Janod Magnetická hračka pro děti Mapa zvířátka světa 40 ks magnetek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Magnetická hračka pro děti Mapa zvířátka světa 40 ks magnetek
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Můžete umístit všechna zvířata zpět tam, kam patří? Tato pěkná stojící nebo zavěšená magnetická deska se skládá ze 40 zvířecích magnetů, které jsou ideální pro ruce nejmenších. Díky připojenému vzdělávacímu plakátu může vaše dítě nechat vaše dítě utéct z vaší představivosti, vymyslet spoustu příběhů a dokonce se naučit poznat zvířata. Hračka pro učení z dřeva FSCTM. Magnetická hračka pro děti od 2 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217354688 |
| ? Vek dieťatka: | od 2 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.9 kg |
| ? Materiál: | drevo,magnet |
| ? Počet dielikov: | 40 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 42 x 0,7 x 29,7 cm |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| hmotnosť: | 0.9 kg |
| Vek: | od 2 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Rozmery: | 42 x 0,7 x 29,7 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 40 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | drevo,magnet |
| Téma: | Vesmír a Zemeguľa |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
