Podrobný popis
Magnetická kniha Magneti'book English Abeceda je úžasná vzdělávací hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Puzzle s písmeny je plná barev, takže děti budou rádi hrát a učit se nová písmena a slova. Existují různé předměty a zvířata s obrázky a tištěnými písmeny. Menší děti založené na obrázku mohou říci, co vidí na obrázku, a rodič může vzít jméno z dopisů ve slovensku a angličtině. Větší děti mohou udělat totéž. Mohou také myslet na svá vlastní slova nebo si vytvořit vlastní karty. Magnetická vzdělávací hračka obsahuje 26 karet s šablony a 104 písmen. Praktické obaly zajistí, že hračka může být pohodlně přenášena, děti ji pobaví nejen doma, ale také na dlouhých cestách. Skládá se z 26 magnetů obrázků a 104 magnetů písmen. Materiál: karton, magnet Rozměry: 19 x 4 x 26 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327125 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.69 kg |
| ? Materiál: | magnet,kartón |
| ? Počet dielikov: | 142 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| Téma: | Angličtina |
| hmotnosť: | 0.69 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 142 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | magnet,kartón |
| Téma: | Angličtina |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
