Podrobný popis
Magneti'book vozidla od renomovaného výrobce Janoda je úžasná magnetická hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Magnetická hádanka má jedinečný design s pěknými obrázky, které není pohrdána žádná malá zlobivá. Děti mohou podle modelu nejprve skládat nejrůznější obrázky podle modelu a poté podle jejich vlastní představivosti. Magnetická dětská hračka obsahuje 18 karet s vzory a 50 magnetických kusů, ideální pro malé milovníky automobilů a další dopravní prostředky. Praktické obaly zajistí, že hračka může být pohodlně přenášena, děti ji pobaví nejen doma, ale také na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, které bude mít rád několik generací vyrobených z vysoce kvalitních materiálů a neškodných barev.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327156 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.69 kg |
| ? Materiál: | magnet,kartón |
| ? Počet dielikov: | 68 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| hmotnosť: | 0.69 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 68 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | magnet,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
