Podrobný popis
Magnetická vzdělávací hra v Cardboard na téma princezny. Skládá se z 55 magnetů a 7 karet. Jakmile je kniha otevřena, cílem je vytvořit stejnou scénu na desce, jak je uvedeno na kartě díky magnetům. Janod Magnetic Book Magneti'Book & Nbsp; Princesss je krásná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Magnetická hádanka ve tvaru knihy má barevný motiv, který přitahuje děti. Pobavte své děti skládáním obrázků magnetických kusů podle modelu. Praktické obaly zajistí, že hračka může být pohodlně přenášena, děti ji pobaví nejen doma, ale také na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, které bude mít rád několik generací, vyrobených z kvalitních materiálů a neškodných barev. P>Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217327255 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | dievčatá |
| ? Váha: | 0.71 kg |
| ? Materiál: | magnet,kartón |
| ? Počet dielikov: | 62 |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| hmotnosť: | 0.71 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Počet dielikov: | 62 |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | magnet,kartón |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
