Janod Magnetická kniha skládačka pro děti Povolání Magnetibook
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Magnetická kniha skládačka pro děti Povolání Magnetibook
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Až vyrostu, ... otevře to ... magnetickou knihu a seznámím se s různými profesemi! S touto sladkou barevnou magnetickou hračkou se vaše dítě poznají 16 profesí s možností vymyslet je mnohem více! Skládá se z magnetické desky, 48 magnetů a 16 karet představujících známé profese. Malé i velké budou zábavné reprodukcí šablon a jejich smícháním, aby se vytvořilo nejvíce expoziční centrum profesí. Magnetická hračka vyrobená z lepenky FSC ™ pro děti ve věku 3 až 8 let.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217325978 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.8 kg |
| ? Materiál: | kartón,magnet |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
