Janod Magnetická kniha skládačka pro děti Sport Magnetibook
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Janod Magnetická kniha skládačka pro děti Sport Magnetibook
Neohodnotené
Podrobnosti hodnotenia
Podrobný popis
Dlouho živé sporty! S touto barevnou magnetickou hračkou vaše dítě objeví 16 sportů se schopností snít mnoho dalších! Skládá se z magnetické desky, 48 magnetů a 16 karet představujících známé sporty. Malé i staré si užijí reprodukci šablon a míchání jejich vytváření nejvíce expozičních středisek sportů. Magnetická hračka vyrobená z lepenky FSC ™ pro děti ve věku 3 až 8 let.Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 3700217325961 |
| ? Vek dieťatka: | od 3 rokov |
| ? Vhodné pre: | chlapcov, dievčatá |
| ? Váha: | 0.86 kg |
| ? Materiál: | kartón,magnet |
| Master kartón: | 3 |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| hmotnosť: | 0.86 kg |
| Vek: | od 3 rokov |
| Určené pre: | chlapcov,dievčatá |
| Séria: | Magnetibook |
| Rozmery: | 19 x 4 x 26 cm |
| TOP: | Áno |
| Master kartón: | 3 |
| Materiál: | kartón,magnet |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
